Niezawodne wsparcie IT

Incomtech w liczbach
2007

rok założenia
Incomtech

864

użytkowników objętych wsparciem IT

73+

serwerów
w administracji

348+

urządzeń sieciowych w administracji

Zaufali nam

 • SAS
 • DreamPen
 • Lab budowlany
 • Tethys
 • Polmar
 • Majchrzak
 • Woziński
 • Omega
 • Bolf
 • Denley
 • DBW
 • Schnug
 • Netdrive

Szukasz skutecznego informatyka?
Incomtech - Twój partner w biznesie

Wykonujemy usługi informatyczne dla firm produkcyjnych, handlowych, biurowych i jednostek budżetowych. Nasze usługi kierujemy do biur księgowych, kancelarii prawnych, przychodni i urzędów. Wdrożenia, które oferujemy jesteśmy w stanie dopasować się do rytmu pracy każdej działalności.

Telefonia VoIP

W erze dynamicznych biznesów, niezawodna i efektywna komunikacja jest kluczowa dla sukcesu. VoIP pozwala zaoszczędzić pieniądze na rozmowach telefonicznych i korzystać z rozbudowanych funkcji, tj. wideokonferencje.

Administracja siecią

W ramach naszych usług zajmujemy się zarządzaniem sieciami: utrzymaniem światłowodów, okablowania, Wi-Fi oraz urządzeń sieciowych. Zapewniamy nieprzerwaną pracę w bezpiecznym środowisku.

Administracja serwerami

Zarządzanie infrastrukturą IT to całodobowy monitoring wydajności Twoich serwerów. Dbamy o to, by technologia nadążała za zmianami przedsiębiorstwa.

Audyt infrastruktury

Jesteśmy ekspertami od wydajności i zabezpieczeń infrastruktury. Możemy przeprowadzić audyt Twojego środowiska i wskazać, w jakich obszarach występują problemy wymagające optymalizacji.

Backup danych

Kopie zapasowe to niezbędny filar bezpieczeństwa Twojego biznesu. W dzisiejszym dynamicznym świecie cyfrowym, utrata danych może być kosztowna i niewybaczalna. Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych 24/7.

Migracja do chmury

Ogromne ułatwienie dla przedsiębiorstw, które pracują zdalnie na wielu plikach i potrzebują dostępu w czasie rzeczywistym do zaktualizowanych wersji plików.

Antywirus ESET

Nasza oferta sprzedaży i monitorowania systemów antywirusowych dostarcza kompleksowe rozwiązania ochrony przed zagrożeniami, umożliwiając efektywne zarządzanie bezpieczeństwem.

Podpis elektroniczny

Podpis kwalifikowany ułatwia kontakty z administracją publiczną i instytucjami. Umożliwia również obrót dokumentami komercyjnymi: kadrowymi i biznesowymi. U nas zdobędziesz podpis szybko i sprawnie.

Obsługa informatyczna

Tworzymy pakiet usług dostosowanych do specyfiki Twojego biznesu. Wykonujemy kompleksowe usługi informatyczne dla firm biurowych, produkcyjnych, handlowych i jednostek budżetowych.

  Napisz do nas:

  Incomtech – Twoja zaawansowana technologicznie firma informatyczna.

  Jesteśmy doświadczoną firmą informatyczną, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb biznesowych. Nasz zespół specjalistów oferuje usługi informatyczne takie jak zarządzanie sieciami i infrastrukturą IT oraz bezpieczeństwo informatyczne. Zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoją infrastrukturą sieciową, w tym konfigurację, monitorowanie i zabezpieczenie sieci.

  Oferujemy również usługi audytu bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i wdrażania rozwiązań zabezpieczających, które chronią Twoje dane i systemy przed zagrożeniami cyberataków. Ponadto, zapewniamy wsparcie informatyczne na zasadzie outsourcingu IT, umożliwiając Ci skoncentrowanie się na głównych celach biznesowych, podczas gdy my zajmujemy się obsługą techniczną. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie technologii informatycznych służy również doradztwem i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy. Jako firma informatyczna, incomtech jest wiarygodnym partnerem, dostarczającym specjalistyczne usługi informatyczne, które są dostosowane do unikalnych potrzeb Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, jak możemy wesprzeć rozwój Twojej firmy poprzez technologiczne innowacje.

  Wszelkie prawa zastrzeżone © incomtech – outsourcing IT – usługi informatyczne