Outsourcing IT

Kwalifikowany podpis elektroniczny – zabezpiecz siebie i swoją firmę już dziś!
27.12.2017
Uwaga konkurs – Zakładka
22.01.2018

Outsourcing IT

Outsourcing IT – zarządzanie systemami teleinformatycznymi to nasza specjalność!

 

Kompleksowa obsługa informatyczna firm to jedno z podstawowych zadań realizowanych przez nasz zespół. Świadczymy usługi zarówno w siedzibie Klienta, jak również w sposób zdalny, który w Polsce staje się coraz bardziej powszechny. Naszym atutem jest pełne dopasowanie się do oczekiwań Odbiorcy i realizowanie usług w sposób ciągły, nieprzerwany i wielopłaszczyznowy. Jeżeli zastanawiasz się czy Outsourcing IT jest dla Twojej firmy przeczytaj poniższy tekst i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Świadczona przez nas pełna obsługa informatyczna to pojęcie zbyt szerokie, by za jego pomocą w sposób precyzyjny przedstawić wachlarz wszystkich usług, które składają się na profesjonalną obsługę informatyczną czyli z angielska outsourcing IT. Poniżej wymieniliśmy przykładowe procesy, które są realizowane zrealizować w ramach pełnej obsługi firm. Branża w zasadzie nie gra roli, outsourcing IT wszędzie znajdzie uzasadnione zapotrzebowanie. Właśnie ze względu na ten fakt warto wziąć pod rozwagę czy nie czas na firmowe zmiany by sprawnie podążać z duchem czasu i być przygotowanym na nowości z dynamicznie się zmieniającego świata IT, które uczynią nasze życie przyjemniejszym, a pracę łatwiejszą.

1. Administrowanie siecią firmową – poprzez słowo „administrowanie” nie rozumiemy wyłącznie zarządzania, ale również usuwanie wszelkich błędów i awarii w sposób sprawny, dbając o ciągłości pracy Twojej firmy.
2. Administrowanie firmowymi serwerami opartymi o system Windows oraz Linux. Nasz zespół z łatwością zadba o ten aspekt, ponieważ specjalistów z Incomtech nie ogranicza rodzaj systemu operacyjnego, na którym lubisz pracować.
3. Zarządzanie oprogramowaniem antywirusowym. Jako wieloletni partner handlowym firmy Dagma, która odpowiedzialna jest za dystrybucję programu na terenie Polski. Oprogramowanie antywirusowe ESET NOD32 Antyvirus oferujemy w postaci licencji na programu Eset NOD32 dla klientów indywidualnych jak i firm. Sprawdź naszą ofertę, możesz zacząć od już jednej licencji, kończąc na skutecznym zabezpieczeniu całej organizacji!

4. Serwis – systemy firmowe obsługujemy nie tylko od strony programowej, ale też typowo sprzętowej. W ramach świadczonych przez nas usług naprawimy wszystkie komponenty, wchodzące w skład sieci Twojej firmy. Jeżeli uważasz, że Twoje prywatne komputery potrzebują specjalistycznej interwencji, bo ich powolne działanie zabiera przyjemność z korzystania z internetu i uniemożliwia szybką i sprawną pracę – nasz serwis obejmie je również profesjonalną opieką.

Te cztery przykłady tylko mały procent ze świadczonych prze naszą firmę usług. Zakres zadań, w ramach którego realizujemy outsourcing IT jest znacznie bogatszy. Można się z nim zapoznać na naszej firmowej stronie internetowej.

Źródło:

http://www.incomtech.eu/uslugi/uslugi-informatyczne-dla-firm/outsourcing-it-obsluga-informatyczna/

 

Kontakt

Serwis i biuro:
ul. Krośnieńska 3
Budynek Geomap
65-625 Zielona Góra
Godziny pracy:
pn-pt: 9:00 - 17:00
soboty: 10:00 - 14:00

Serwis komputerowy
Sprzedaż sprzętu i oprogramowania
tel. 575 653 393
serwis@incomtech.eu

Informacja EuroCert
tel. 690 009 393

Administracja systemami informatycznymi

Robert Rusin
tel. 690 008 816
r.rusin@incomtech.eu

Grzegorz Gręda
tel. 690 007 726

Sebastian Bandach
tel. 690 004 931
Serwis komputerowy
Sprzedaż sprzętu i oprogramowania
serwis@incomtech.eu

Administracja systemami informatycznymi

Robert Rusin
r.rusin@incomtech.eu

Grzegorz Gręda
g.greda@incomtech.eu

Sebastian Bandach
s.bandach@incomtech.eu

Paweł Wasylewicz
p.wasylewicz@incomtech.eu
Skontaktuj się z nami