Love me tender Serwisancie! ❤️ | incomtech

Love me tender Serwisancie! ❤️

🍭 Słodki jak cukiereczki! 🍭
05.02.2020
Serwis w soboty nieczynny
13.03.2020

Love me tender Serwisancie! ❤️

uszkodzona płyta główna - układ chłodzenia - serwis komputerowy

Love me tender”, czyli krótka historia o serwisancie, który skręcił komputer „zbyt mocno”

Pan Wojciech przyniósł do nas całkiem fajny komputer, trochę biurowy, trochę do zabawy i5-6600K z płytą Asus z170 pro gaming. Komputer trafił do naszego serwisu z problemami z uruchomieniem.

Pan Wojciech zwrócił się do nas o pomoc, bo mimo tego, że komputer  ma już kilka lat to sprzęt nadal powinien hulać i sprawiać radość. A widać, że coś mu doskwiera. Komputer nie włączał się, zawieszał podczas pracy. Czasem się po prostu złośliwie wyłączał przerywając pracę lub grę. Rozumiemy frustrację wynikającą z takiego stanu rzeczy, więc raz-dwa zabieramy się do pracy.

Po otworzeniu komputera okazało się, że w komputerze został niepoprawnie zamontowany UKŁAD CHŁODZENIA. Na czym polegał błąd montażowy? Serwisant  zbyt mocno dokręcił układ chłodzenia do płyty głównej. Przez zbyt mocne dociągnięcie śrub płyta główna wygięła się w łuk, unosząc do góry boki płyty (jak ręce w geście rozpaczy!).

Uszkodzenie płyty głównej to nie koniec konsekwencji. Przez zbyt dużą siłę dokręcenia uszkodziły się piny w gnieździe procesora – zostały po prostu zmiażdżone. Uszkodzony został także procesor.

Tyle usterek spowodowanych brakiem wiedzy, nieuwagą lub chęcią, żeby dokręcić MOCNIEJ, LEPIEJ, SOLIDNIEJ. A komputer można było po prostu złożyć starannie i czule.

❤️❤️❤️Love me tender monterze-serwisancie!❤️❤️❤️

Jeżeli Twój komputer, laptop lub telefon działa niepoprawnie zapraszamy do naszego serwisu. Usuniemy te usterki.

Jeżeli twoja konsola lub pad uniemożliwia Ci grę - zapraszamy! Naprawiamy konsole Xbox, Playstation, Nintendo oraz pady ps i pady Xbox. Z nami szybko wrócisz do gry!!!

serwis komputery
obsługa informatyczna

Kontakt

Serwis i biuro:
ul. Krośnieńska 3
Budynek Geomap
65-625 Zielona Góra
Godziny pracy:
pn-pt: 9:00 - 17:00

incomtech - Serwis i biuro
serwis@incomtech.eu